گروه بازرگانی فتحی

تاریخ انتشار :

ترخیص کالا

گروه بازرگاتی فتحی با تیم مجرب با 15 سال تجربه در ترخیص کاری  به صورت تخصصی کلیه ی امور مربوط به ترخیص کالا از گمرک های مختلف کشور را برای مشتریان خود انجام میدهد. 

 

نرخیص کاری
نرخیص کاری

تعریف ترخیص کالا :

ترخیص کالا فرآیند گرفتن مجوز ورود یا صدور یک کالا از گمرک کشور است . ترخیص کالا از گمرک مسیرهای مختلف و مراحل چندگانه‌ای دارد. این فرایند  برای برخی شرکت‌های با تجربه، امری ساده و آسان است. درعین‌حال ممکن است برای دیگران ترخیص کالا از سخت‌ترین بخش‌های یک تجارت باشد.

 

نکته : قبل از خرید کالای مد نظرتان شما میبایست به بررسی یک سری موارد بپردازید. بر فرض مثال باید بدانید کالایی که هم اکنون قصد خریدش را دارید جزو کالاهای ممنوعه به حساب می آید یا جزو لیست حمایت از تولیدات داخلی است.

دسته بندی ترخیص کالا

تعریف و دسته بندی ترخیص کاری از دید مجموعه ما  کاملا متفاوت بوده زیراکه تجربه و سابقه ما در این حوزه ترخیص کاری این مبحث را به دو قسمت تقسیم کردیم که به هرکدام به صورت مجزا میپردازیم .

عملیات ترخیص کالا در دنیای تجارت ، به زبان ساده : ایجاد شرایط و پیگیری امورات قانونی برای فراهم کردن مسیری در جهت تحویل کالا به صاحب کالا پس از مراحل اداری و قانونی.

 

ترخیص کار کیست ؟

ترخیص کار ممکنه یک نفر یا یک تیم کسی که عملیات ترخیص کالا را انجام دهد به عنوان ترخیص کار شناخته میشود قطعا کیفیت ترخیص یک شرکت و یک مجنوعه خیلی قوی تر از یک شخص خواهد بود.

 

تیم ترخیص کاری ما همیشه قدم به قدم در کنار شماست که در شرایط سخت ، با بهترین ایده ها و راهنمایی ها در خدمت شما باشد و تنها مجموعه ای است که در ایران  مرحله به مرحله برای شما گزارش کار ارایه خواهد داد .

 

چند نوع ترخیص کاری داریم  ؟

الف) وارد کننده ای که بیزنسمن و توانایی واردات دارد اما توانایی ترخیص ندارد  :

کسی که یک بیزینس من است و تمام کارهای خرید فاکتور تا تحویل به کشتی و غیره را انجام میدهد و درواقع اشراف به واردات دارد  و مایل است روند ترخیص کاری را به افراد متخصص این حوزه بدهد و بار خود را سریعتر دریافت کند  و روند منطقی و بهینه هم این پلن است

ب) شخص که توانایی  واردات و ترخیص  ندارد  :

کسی که  مایل به واردات یک محصول است و هیج اطلاعاتی  از قبیل نمونه گیری،  برقرار ارتباط  با تامین کننده و خرید و حواله و حمل و نقل ندارد ، در واقع اطلاعاتی برای واردات ندارد به مبتدی است و قطعا با مراحل ترخیص کاری هم اشنایت ندارد ولی تصمیم قطعی برای واردات و ترخیص دارد. پس ما برای این اشخاص هم واردات داریم و هم ترخیص کاری

 

مجوعه بازرگانی فتحی در قسمت پایگاه دانش تمام اطلاعاتی که برای واردات و ترخیص کاری نیاز دارید به صورت کاملا حرفه ای اموزش داده و جهت اطلاعات بیشتر اموزش حرفه ای  میتوانید به این قسمت مراجعه فرمایید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

ترخیص های ما :